FOTOLUSTRO
„MAGIC MIRROR”

Magic Mirror to innowacyjna, elegancka i zaskakująca odsłona fotobudki. Rzadko spotykany kształt fotourządzenia o wyglądzie czarnej skrzyni z taflą lustra na froncie o wielkości 60 cali, ozdobiony srebrną świecącą ramą LED robi na wszystkich ogromne wrażenie.
fotolustro-2fotolustro-1
Fotolustro wyposażone jest w wysokiej jakości, intuicyjny w obsłudze ekran dotykowy wyświetlający piękne kolorowe animacje wraz z dźwiękiem i podpowiadającym czynności lektorem na każdą okazję np. weselna, eventowa-imprezowa, animacje dla dzieci, świąteczne oraz w języku angielskim. Zdjęcia robione są przez wysokiej jakości aparat fotograficzny Canon 1300D. W trakcie wyświetlania animacji aparat robi aż 4 zdjęcia, które drukowane są w przeciągu kilkunastu sekund na profesjonalnym papierze fotograficznym nowoczesną drukarką termosublimacyjną.
fotolustro-animacje-pl-enanimacje-weselne
Urządzenie swym wyglądem i zaawansowaną technologią na pewno wywoła lawinę zachwytu na każdej imprezie. Przeglądając się w lustrze robimy sobie zdjęcia a na dodatek wybieramy układ zdjęć ( dwa do wyboru- 10x15cm lub 2 paski 5x15cm ) i możemy jeszcze przed wydrukiem indywidualnie ozdobić własną fotografię np. napisem czy dodając emotikony. Każde dziecko ( i dorosły) biorące udział w sesji zdjęciowej np. z myszką Miki i Minionkiem oraz ozdabiające swe zdjęcie jak w telefonie będzie zachwycone zabawą. Możliwość drukowania kopii zdjęć pozwala na to aby każda osoba fotografowana zostawiła pamiątkę dla gospodarza imprezy a kolejne zdjęcia zabrała ze sobą . Dodatkowo wszystkie zdjęcia zapisywane są w formacie GIF oraz Mp4, dzięki czemu można je później zgrać na dowolny nośnik pamięci.
Koniecznie sprawdź zakładkę:
Cennik

Pakiet mini

800

 • Czas najmu: 1 H
 • Słupki odgradzające +100 zł
 • Ścianka LED +100 zł
 • Album / Księga gości +80 zł
 • Transport liczony od Kluczborka do 10 km gratis

Pakiet medium

1200

 • Czas najmu: 2 H
 • Słupki odgradzające +100 zł
 • Ścianka LED +100 zł
 • Album / Księga gości +80 zł
 • Transport liczony od Kluczborka do 20 km gratis

Pakiet maxi

1500

 • Czas najmu: 3 H
 • Słupki odgradzające + 100 zł
 • Ścianka LED w pakiecie
 • Album / Księga gości w pakiecie
 • Transport liczony od Kluczborka do 30 km gratis

Business

Do ustalenia

 • Czas najmu: indywidualnie przygotowana oferta
 • Słupki odgradzające w pakiecie
 • Ścianka LED w pakiecie
 • Album / Księga gości w pakiecie
 • Obsługa w j. obcym (niemiecki, angielski): indywidualna oferta
 • Transport: indywidualna oferta
W cenie

 • Personalizacja wydruku
 • Stojak z gadżetami
 • Zdjęcia bez limitu
 • Tło fotograficzne
 • Asystent
 • Dojazd poza pakietem: 2,5 zł/km
 • Dodatkowa godzina poza pakietem: 500 zł
Dodatkowe akcesoria
slupki-fotolustro
Słupki odgradzające
scianka-led
Dmuchana ścianka LED
gadzety-fotobudka
Gadżety
dodatkowe-tla
Tła winylowe

Fotolustro - dla kogo

Fotolustro na wesele, fotolustro na poprawiny wesela

Podczas zabawy wyświetlają się zabawne hasła np. „A teraz idziemy na jednego”. Pojawia się animowana Para Młoda, która instruuje gości jak wykonać sobie zdjęcie. Animacja ta jest wspaniałym odzwierciedleniem trwającej uroczystości. Zapewnij Swoim gościom niespodziankę! Zabawa przy fotolustrze to wspaniała rozrywka pełna śmiechu, emocji, dynamicznych wydarzeń dzięki czemu każda osoba obecna na imprezie będzie się świetnie bawić i aktywnie korzystać.

Fotolustro na imprezę, event, urodziny, festyny wiejskie i miejskie, dożynki, wieczór panieński, Halloween, Andrzejki, Jubileusz, i inne

Podczas zabawy wyświetlają się zabawne animacje rozrywkowe zachęcające gości do spontanicznych reakcji pełnych humoru. Zdjęcia bez limitu i dla dużej grupy osób to przemyślana i wyjątkowa pamiątka z takiego spotkania. Zadowoleni goście to najlepsza nagroda dla gospodarzy wydarzenia.

Fotolustro dla dzieci, najmłodszych, na Komunię Świętą, na urodziny dla dzieci, Festyn Rodzinny, animator na weselu.

Z myślą o najmłodszych uczestnikach zabawy lustro wyposażone jest w animacje dla dzieci. Wspaniałe postacie bajkowe, które zna każdy z nas ( np. Minionki, Shrek czy Myszka Miki ) sprawią, że każde dziecko będzie zadowolone. Ciągła opieka animatora przy urządzeniu gwarantuje bezpieczeństwo i zgodną zabawę małych milusińskich.

Fotolustro na święta – Boże Narodzenie, Wigilia Firmowa, Kiermasz Świąteczny, Jarmark Bożonarodzeniowy.

Święta to radosny czas spotkań z bliskimi i wspominania dobrych chwil. Zapewnij kolejne wspomnienia w postaci klimatycznych zdjęć i wspaniałej zabawy na spotkaniu rodzinnym czy służbowym. Animacje z Mikołajem na czele rozkręcą każdą świąteczną imprezę.

Fotolustro dla Biznesu, Fotolustro dla Firm, Fotolustro na eventy 

Jeżeli pośród pracowników lub gości znajdują się osoby anglojęzyczne to lustro jest właśnie dla nich! Animacja imprezowa w języku angielskim dla komfortu i prestiżu uczestników przyjęcia. Obsługa urządzenia jest intuicyjna a pomocy zawsze udzieli opiekun/animator urządzenia posługujący się językiem angielskim oraz niemieckim.

Fotolustro - jak działa

Magic Mirror to innowacyjna, elegancka i zaskakująca odsłona fotobudki DO WYKONYWANIA I NATYCHMIASTOWEGO DRUKOWANIA ROBIONYCH ZDJĘĆ. Urządzenie swym wyglądem i zaawansowaną technologią na pewno wywoła lawinę zachwytu na każdej imprezie.  Rzadko spotykany kształt fotourządzenia o wyglądzie czarnej skrzyni z taflą lustra na froncie o wielkości 60 cali, NA KAżDYM ZROBI WIELKIE WRAŻENIE. Ozdobiona srebrną świecącą ramą LED lub białą „ślubną” podświetlaną LED z białymi kwiatami elegancko prezentuje się na każdej sali. Fotolustro wyposażone jest w wysokiej jakości, intuicyjny w obsłudze ekran dotykowy wyświetlający piękne kolorowe animacje wraz z dźwiękiem i podpowiadającym czynności lektorem na każdą okazję. Taka technologia i elegancka oprawa pozytywnie wpływa na odbiór atrakcji przez zaproszonych gości. Zdjęcia robione są przez wysokiej jakości aparat fotograficzny Canon 1300D. W trakcie wyświetlania animacji aparat robi aż 4 zdjęcia w ciągu jednej sesji, które drukowane są w przeciągu kilkunastu sekund na profesjonalnym papierze fotograficznym nowoczesną drukarką termosublimacyjną. Wysoka jakość zdjęć oraz ich indywidualne tło ( przygotowywane wcześniej pod każdego Klienta ) to niepowtarzalna pamiątka z danego wydarzenia. Przeglądając się w lustrze robimy sobie zdjęcia a na dodatek wybieramy układ zdjęć ( dwa do wyboru- 10x15cm lub 2 paski 5x15cm ) i możemy jeszcze przed wydrukiem indywidualnie ozdobić własną fotografię np. napisem czy dodając emotikony. Możliwość drukowania kopii zdjęć pozwala na to aby każda osoba fotografowana zostawiła pamiątkę dla gospodarza imprezy a kolejne zdjęcia zabrała ze sobą . Dodatkowo wszystkie zdjęcia zapisywane są w formacie GIF oraz Mp4, dzięki czemu można je później zgrać na dowolny nośnik pamięci.

Gadżety do fotolustra

Gadżety na każdą okazję. Śmieszne gażety.Ponad 200 śmiesznych gadżetów i akcesoriów w postaci: tabliczek z napisami, masek, okularów, czapek, kolorowych włosów, opasek i innych sprawi, że każdy czy duży czy mały znajdzie coś dla siebie.  Na jednym wydrukowanym zdjęciu można wcielić się aż 4 razy w inną postać i przebrać tak, że nikt Cię nie rozpozna a pomysły na stylizację wręcz się nie kończą! Atutem w Magic Mirror jest to, że w zależności od rodzaju przyjęcia gadżety zawsze są przygotowywane tematycznie. W zależności czy: bierzesz ślub, masz urodziny, rocznicę, imprezę firmową/szkolną albo gdy są Święta Bożego Narodzenia, Sylwester, Studniówka, Halloween Andrzejki lub festyn okolicznościowy/szkolny/wiejski czy miejski- mam gadżety na każdą okazję!

Profesjonalna obsługa fotolustra,

która na miejscu wykonywanej usługi pojawi się na tyle wcześniej, by wszystko perfekcyjnie przygotować przed rozpoczęciem zabawy a po zakończeniu w sprawny i szybki sposób opuścić przyjęcie.Aktywny, wesoły i miły animator  przez cały czas trwania zabawy z fotourządzeniem pomaga i doradza każdemu uczestnikowi a także dba o zmiany stylizacji czy ustawień. Na bieżąco kontrolujemy ustawienie aparatu i jakość zdjęć więc elastycznie zmieniamy parametry aby skorzystać mógł Klient bardzo wysoki, czy małe dziecko a także osoby na wózku.  Dzięki temu atmosfera rozluźnia się, goście relaksują i mogą w pełni oddać się nieskrępowanej zabawie.

Tło, ścianka do fotolustra

przed którą będą ustawiać się osoby pozujące do zdjęć również jest dopasowywana do potrzeb Klienta lub do ilości miejsca na przyjęciu. Do wyboru 2 fotograficzne tła winylowe lub elegancka, nowoczesna ścianka dmuchana z podświetleniem LED- dla jeszcze lepszej oprawy wizualnej i efektu zdjęć oraz aby zapewnić dyskrecję osobom wykonującym sobie zdjęcia.

Pamiątkowy album

do wklejenia zdjęć ze specjalną elegancką grawerowaną naklejką, do którego goście na bieżąco wklejają zdjęcia i wpisują życzenia będzie na długie lata wspaniałą pamiątką, którą otrzymasz już po zakończeniu zabawy. Jeśli nie zdecydujesz się na taką opcję w ciągu 7 dni od imprezy wszystkie zdjęcia prześlemy drogą elektroniczną bezpłatnie!

ZAREZERWUJ