MAKIJAŻ MOBILNY


Poprawki makijażu w trakcie trwania uroczystości

makijaz-mobilny
Dojeżdżając do Klienta zapewniam:


1. Lampa doświetlająca pomieszczenie typu ring, za pomocą której każde pomieszczenie u Klientki może służyć do pracy.
2. Wysokie krzesełko typu hoker, dzięki któremu każda ze stron biorących udział w makijażu ma zapewnioną wygodę i możliwość rozmowy twarzą w twarz.
3. Profesjonalne kosmetyki i akcesoria niezbędne do wykonania makijażu o najlepszej jakości i trwałości. Przykładowe kosmetyki zobaczyć możecie na moim FB lub Instagramie.
4. Higiena pracy ma dla mnie priorytetowe znaczenie. Dla każdej Klientki przygotowuję nowy, sterylny zestaw pędzli,gąbek i oczywiście jednorazowych aplikatorów do tuszu i pomadek. Każdy z kosmetyków jest zdezynfekowany przed pracą z Klientem. Przed rozpoczęciem pracy, każdorazowo sterylizuję blaty robocze oraz dłonie, które będą miały styczność z Twoją Twarzą.
5. Kosmetyczny upominek- mini zestaw ratunkowy, w którym znajduje się: pomadka użyta w makijażu, aby móc dokonać poprawki po posiłku ( pojemniczek z aplikatorem ), bibułki matujące, próbki kremu renomowanych firm- dopasowane do Twojej cery aby zadbać o pielęgnację po demakijażu.
6. Wspaniałą atmosferę- miłą rozmowę lub relaksacyjną ciszę zgodnie z upodobaniem. Sprawię, że ten czas będzie dla Ciebie relaksem przed pełnym wrażeń dniem i nocą :)
NOWOŚĆ!!!

W przypadku usług łączonych tj makijaż próbny+ właściwy oraz wypożyczenie fotourządzeń ( z wyłączeniem aparatu ) cena to 200zł z dodatkową usługą odświeżenia/ poprawki makijażu w trakcie trwania uroczystości przed rozpoczęciem zdjęć z fotourządzeniem
Cennik

Dla stałych Klientek stałe rabaty !!!

Dodatkowe informacje

Rezygnacja z makijażu na dzień przed ustalonym terminem lub w dniu świadczenia usług- opłata 50 zł
Demakijaż przed wykonywaniem makijażu docelowego – 20 zł
Jak przygotować się do makijażu oraz regulamin znajdziesz poniżej.
ZAREZERWUJ