APARAT POLAROID


FUJIFILM INSTAX WIDE 300

Jeśli poszukujesz atrakcji która w wygodny, łatwy i szybki sposób zapewni Ci piękne, niepowtarzalne zdjęcie - polecamy aparat fotograficzny typu polaroid.
instax
Aparat jest łatwy do obsługi a pomocą będzie również dołączona instrukcja w języku polskim. Jedno pstryknięcie i wysuwa się zdjęcie, czekamy 2-3 minuty aż pojawi się obraz na zdjęciu i gotowe! Nie ma dwóch takich samych zdjęć! Urządzenie wypożyczasz na tak długo jak tego potrzebujesz na imprezę jaką tylko organizujesz czy to: urodziny, wieczór panieński, ślub, Komunia Święta, event firmowy, spotkanie rodzinne, jubileusz,baby shower…i jakie tylko chcesz! A może chcesz przetestować przed zakupem?
Dodatkowo nie jesteśmy zdani na jedno miejsce, zdjęcia możemy robić zarówno w holu, parkiecie, przy stołach jak i na zewnątrz. Mobilność tego aparatu, dobra jakość zdjęć oraz ich duży format to kolejne atuty tego sprzętu. To Ty lub Twoi goście robicie zdjęcia, a biorąc pod uwagę, że wielu z nas chciałoby spróbować swoich sił jako fotograf tym bardziej będzie to dobry wybór na atrakcję.
instax-aparat
Koniecznie sprawdź zakładkę:
Cennik

Dodatkowe informacje

Jeśli chcesz aby aparat dotarł do Ciebie na czas - nie ma problemu - masz możliwość odbioru osobistego lub dostarczymy Ci aparat najszybszą przesyłką kurierską- bez względu na odległość w kraju.
Wkłady do aparatu ( filmy ) możesz nabyć u nas (paczka to 10szt/zdjęć) albo kupić samemu. Jeśli zostaną Ci całe niewykorzystane filmy możesz je nam odsprzedać. Łatwa wymiana z pustego na pełny wkład umożliwi płynną zabawę ale również kontrolę nad ilością wykonywanych zdjęć. Aby zrobić sobie niepowtarzalną pamiątkę po imprezie zamów od razu spersonalizowany album do wklejania zdjęć z przyjęcia.
ZAREZERWUJ